Służba Liturgiczna Ołtarza (Ministranci, Bielanki i Schola) organizuje po raz kolejny akcję "Znicz Zapalony Modlitwą", która ma na celu pogłębienie świadomości, że stawiając na grobie światło, przynosimy symbol naszej modlitwy za zmarłych. Światło, które stawiamy na miejscu spoczynku naszych bliskich oznacza samego Jezusa, który rozprasza mroki ciemności i śmierci, a poprzez Swoje Zmartwychwstanie otwiera bramy Nieba. Znicz nabyty w naszym kościele staje się wyjątkowym darem dla naszych zmarłych. Tak jak w poprzednich latach zapraszamy na specjalną Mszę św. oraz Różaniec ofiarowany za zmarłych, szczególnie za tych, na grobach których zapłonie "Znicz zapalony modlitwą". Modlitwy te prowadzone przez dzieci ze wspólnot, odbędą się 30 października: Msza św. o godzinie 18:00, a później różaniec. Serdecznie zapraszamy tego dnia na wspólną modlitwę, a za wsparcie Funduszu Dziecięcego bardzo dziękujemy.