W Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego objawia się moc Boża, niepojęta miłość i niezachwiana nadzieja, która ukazuje nam i otwiera przed nami perspektywę wieczności... Adorujemy tu naszego najlepszego Przyjaciela, Jezusa Chrystusa, który jako Boży Syn, Zbawca nasz zgodził się wziąć nasz grzech, za nas umrzeć chciał, abyśmy znali nasz ogrom win i wiedzieli, że Krew Jego zbawia, oczyszcza i leczy….

Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła, Odwiedzającym naszą stronę internetową życzymy przemiany serc, uleczenia z wszelkich zniewoleń duchowych i fizycznych i zakochania się na nowo w Jezusie, wywyższania Go w codzienności i uznania Go jako jedynego Pana naszego życia. Niech Chrystus Zmartwychwstały, który przez spowiedź, rozpoczął w nas na nowo dobre dzieło nawrócenia, sam go dokona. Niech nasze rodziny przemienione łaską Chrystusa staną się oazami życia w radości i świętości.