Niech w ten czas łaski, gdy Bóg zamieszkuje pośród ludzi oświeci Nas jasność z nieba. Poznajmy jak pasterze i królowie, że Bóg się Nam narodził. Niech pełnia życia, którą przynosi Nam Zbawiciel świata napełni nas radością i pokojem. W tym Nadzwyczajnym Roku Miłosierdzia niech Nas uczyni zwiastunami miłości i dobra, abyśmy byli dla siebie wzajemnie miłosierni.

Życzymy Wszystkim naszym Parafianom i Gościom udziału w tej wielkiej tajemnicy Wcielenia Syna Bożego. Niech objawią się błogosławione owoce miłości ojców i matek, nauczycieli         i wychowawców, kapłanów i katechetów. Niech będą otwarte nasze serca na wielką tajemnicę wiary, że Bóg stał się człowiekiem, aby być jak najbliżej każdego z Nas.

Na ten czas naszego świętowania z całego serca udzielamy błogosławieństwa Bożego

ks. Proboszcz i ks. Wikariusze Parafii Wieliszew.