W ostatnią niedzielę na Mszy św. o godz. 12 modliliśmy się za Czcigodnych Rodziców księdza Proboszcza z okazji ich 60 -tej rocznicy ślubu. Na sumie stawił się poczet sztandarowy Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II, która obchodziła święto swojego patrona. W podniosłej atmosferze polecaliśmy Panu Bogu tak Jubilatów z rodziną i przyjaciółmi, jak i młodzież i nauczycieli, oraz wszystkie osoby związane ze szkołą w Wieliszewie.

Z okazji Diamentowych Godów, drogim Jubilatom składamy najserdeczniejsze gratulacje i życzenia kolejnych lat w zdrowiu, radości i pogodzie ducha, pociechy z dzieci, wnucząt i prawnucząt, obfitości łask dobrego Boga oraz wszelkeij życzliwości od ludzi. Pragniemy również wyrazić naszą wdzięczność za Państwa obecność, troskę, pracę i trud włożony w dbanie o naszą parafię.