Zapraszamy wszystkich Parafian do wspólnego udziału w modlitwie i przygotowania się do Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.

DROGA KRZYŻOWA - w każdy piątek: dla dzieci o godz. 17:20, dla młodzieży i dorosłych o godz. 18:30 (w piątki nie będzie mszy św. o godz. 17:30)

GORZKIE ŻALE w każdą niedzielę o godz. 17:00, bezpośrednio po nabożeństwie msza św. wieczorna.

REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE rozpoczynamy 12 marca 2023 r. Poprowadzi je dla nas Ks. Paweł Broński, dyrektor Diecezjalnego Centrum Pielgrzymowania im. Jana Pawła II w Starym Sączu. W niedzielę msze św. z naukami wg porządku niedzielnego. Od poniedziałku do środy msze św. z naukami dla dorosłych o godz. 7:00, 10:00, 18:00 i 19:30. Spotkania rekolekcyjne dla dzieci z naszych szkół wg porządku podanego w szkole. Zachęcamy wszystkich do udziału i skorzystania z sakramentu pokuty.

WIELKOPOSTNY WIECZÓR UWIELBIENIA - 31 marca, rozpoczynamy Drogą krzyżową o godzinie 18:30