W tym roku przygotowanie koncertu i ogniska przebiegło bardzo spokojnie i harmonijnie... do momentu, gdy burza przeszkodziła w próbie generalnej. Z ustawionej rano sceny trzeba było pośpiesznie usunąć sprzęt muzyczny i nagłośnieniowy i przenieść do kościoła. Sytuacja wydawała się opanowana, gdy nagle, tuż przed 14 wyłączono prąd. Ani podłączyć sprzęt, ani zrobić próbę przy mikrofonach... istna katastrofa. Jednak, dzięki życzliwości straży pożarnej, głównie dzięki p. Rafałowi Donarskiemu, po 16 otrzymaliśmy generator prądu i koncert się odbył, choć nie udało się już tak ustawić sprzętu i nagłośnienia, jak planowano. Wiele osób zrezygnowało z udziału, myśląc, że burza spowoduje odwołanie koncertu. Niech żałują, gdyz nawet ognisko udało się rozpalić - Rodzice księdza Proboszcza zadbali o to, by zapłonęło. Upiekliśmy kiełbaski, częstowliśmy się innymi smakołykami i cieszyliśmy się obecnością tak wielu osób, które czują się związane z Parafią i zaangazowane w jej życie.Spotkanie zakończyliśmy odśpiewaniem Apelu Jasnogórskiego. Tym radosnym spotkaniem zakończyliśmy rok katechetyczny 2015/2016. Dziękujemy wszystkim osobom, które przyczyniły się do przygotowania i pomyślnego przebiegu zarówno koncertu jak i ogniska.