Wszystkich chętnych zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym nt. "Nasz kościół parafialny jesienią."
Szczegóły konkursu:
1. Fotografia ma przedstawiać naszą świątynie parafialną w okresie jesiennym z zewnątrz..
2. Wymiary fotografii: szerokośc 960 px, wysokość 398 px;
3. Fotografia może być kompozycją maksymalnie trzech zdjęć przy zachowaniu ww. wymiarów.
Prace proszę przesyłać na adres e-mail: parafia.wieliszew@wp.pl, Jako temat wiadomości prosimy wpisać "konkurs fotograficzny". Termin nadsyłania prac do 10 listopada 2012 r. Po tym terminie nadesłane prace zostaną umieszczone na stronie internetowaej parafii, aby osoby odwiedzające stronę mogły oddać głos na ich zdaniem najlepszą pracę. Ogłoszenie wyników konkursu 18 listopada 2012 r. Praca, która zostanie najwyżej oceniona, będzie umieszczona na banerze strony parafialnej. Dla prac, które zajmą dwa kolejne miejsca przewidziane są nagrody pocieszenia.