Oaza Wieliszew

Cześć, jeśli tu zaglądasz to pewnie szukasz miejsca do rozwoju swojej wiary, chcesz poznać nowych ludzi, albo po prostu spędzić miło czas w innym towarzystwie. Krótko mówiąc dobrze trafiłaś/eś :)

Jesteśmy młodzieżowym Ruchem Światło-Życie. U nas znajdziesz trochę humoru przy wspólnej zabawie, czas na dobrą modlitwę i rozwój w formacji, a (formacja) zabrzmiało trochę strasznie, ale nic się nie bój. Głównym celem   naszego ruchu jest wyjazd na rekolekcje oazowe (I, II lub III stopnia), które odbywają się głównie latem gdy jest cieplutko. Dlatego już teraz zapraszam Cię na nasze spotkania, które odbywają się w KAŻDĄ NIEDZIELĘ po mszy św. o godzi. 17:00 w naszym kościele oczywiście, bardzo zapraszamy.

P.S.

Informacja dla rodziców: spotkania nie kończą się wcale tak późno, my dbamy o naszych uczestników dlatego osobiście odwozimy ich do domów :)