Kolejną okazję do spotkania z bezgranicznym Bożym Miłosierdziem mieli Parafianie i Goście w niedzielę 4 października na Mszy Św. Odpustowej. Sprawował ją i kazanie wygłosił ks. Marcin Rogala z Radomia. Mówiąc o tym, jak ważna jest Rodzina utwierdzona w Bogu, wychowująca świadków dla naszych czasów, cytował wielu poetów znanych i nieznanych, mając nadzieję, że najwazniejsze mysli pozostaną w naszej pamięci. Księża z parafii naszego dekanatu przybyli by z nami świętować. Chór Belcanto uświetnił tę uroczystość wykonyjąc trzy nowe utwory. Towarzyszącą uroczystością była 50-ta rocznica ślubu Państwa Groszków, którzy odnowili przed Ołtarzem swoje ślubne przyrzeczenia. Ogromną radością dla parafii była obecność 8 nowych bielanek uczestniczących w Procesji Eucharystycznej z racji I niedzieli miesiąca.