• We wtorek o godz. 18:00 nowenna do Św. Michała Archanioła, w środę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i msza św. w intencji zbiorowej.
  • W czwartek obchodzić będziemy uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. W naszym kościele msze św. o godz. 7:00, 9:00, 11:00 i 17:00. Po mszy św. o godz. 11:00 wyruszymy w procesji eucharystycznej do czterech ołtarzy. Przygotują je dla nas mieszkańcy Łajsk, Michałowa-Reginowa, Komornicy i Wieliszewa. Prosimy o włączenie się w prace przy budowie ołtarzy. W tym roku trasa procesji przebiegać będzie ulicami: Modlińską, Niepodległości, Spacerową i wzdłuż jeziora ulicą Świętojańską. Prosimy o przystrojenie domów na trasie procesji. Udział w procesji eucharystycznej jest naszym zamanifestowaniem wiary w żywą obecność Jezusa Chrystusa w Eucharystii. Zachęcamy do wzięcia w niej udziału służbę procesyjną, liturgiczną, Koła Różańcowe i wszystkich parafian. Za pobożny udział w procesji Kościół udziela wiernym odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami.
  • Prosimy o przynoszenie do zakrystii płatków kwiatów do wykorzystania podczas procesji Bożego Ciała.
  • Po Bożym Ciele przez tydzień obchodzić będziemy oktawę tej uroczystości. Każdego dnia wieczorem procesja eucharystyczna wokół kościoła.
  • Za tydzień ofiary zbierane do puszek przeznaczone będą na stypendia dla księży studiujących za granicą.
  • Z przyjemnością informujemy, iż zakupiony został do kościoła zestaw do wyświetlania tekstów pieśni. Zachęcamy wszystkich do włączania się we wspólny śpiew podczas liturgii nabożeństw.
  • Zachęcamy też do zakupu i lektury prasy katolickiej.