• Decyzją Ks. Biskupa Romualda Kamińskiego, ordynariusza naszej diecezji, do pracy duszpasterskiej w naszej parafii został skierowany Ks. Mariusz Kowalski, który w tym roku przyjął święcenia kapłańskie. Serdecznie witamy Ks. Mariusza i życzymy, by zbliżał nas do Pana Boga a parafię wieliszewską traktował jak swój dom.
  • We wtorek o godz. 18:00 nowenna do Św. Michała Archanioła,  w środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i msza św. w intencji zbiorowej.
  • W czwartek mszą św. o godz. 9:00 rozpoczniemy nowy rok szkolny i katechetyczny. Zapraszamy dzieci, młodzież, dyrekcje szkół, nauczycieli i rodziców. Podczas mszy św. modlić się także będziemy za polskich żołnierzy i ofiary drugiej wojny światowej. Po mszy św. złożenie kwiatów na mogiłach wojskowych na naszym parafialnym cmentarzu.
  • W czwartek wieczorem adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:30. Od 20:00 do 20:30 możliwość spowiedzi.
  • W pierwszy piątek miesiąca spowiadamy na mszy św. porannej a po południu od godz. 17:20. Zachęcamy szczególnie dzieci i młodzież do skorzystania z sakramentu pokuty na rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Po mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu i litania do Serca Pana Jezusa.
  • W sobotę po mszy św. o godz. 7:00 nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca, a po mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu i litania do Matki Bożej.
  • Dziś już ostatnia niedziela wakacyjna. Za tydzień, z racji pierwszej niedzieli miesiąca, po mszy św. o godz. 12:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i procesja eucharystyczna. Zapraszamy asystę procesyjną, ministrantów i bielanki.
  • Za tydzień, w niedzielę, 4 września, w par. Św. Jana Pawła II w Radzyminie od godz. 14:00 do 19:00 odbędzie się zjazd rodzin i Ruchu Światło-Życie z naszej diecezji. W programie wspólna Eucharystia, konferencje, posiłek i czas na zabawę.
  • Od czwartku przywracamy już zwykły porządek nabożeństw i pracy kancelarii parafialnej. Msze św. w naszym kościele w dni powszednie o godz. 7:00, 17:30 i 18:00, zaś w niedziele o 7:00. 9:00, 10:30, 12:00 i 17:00. Kancelaria parafialna czynna będzie od poniedziałku do piątku w godz. 16:00 – 17:20, oraz dodatkowo we wtorek i piątek od 8:00 do 9:00.
  • Za tydzień po mszach świętych będziemy zbierać ofiary do puszek na Katolicki Ośrodek Adopcyjny.
  • Zachęcamy do zakupu i lektury prasy katolickiej. W tygodniku „Idziemy” m.in. Zawikłana historia reparacji – szanse Polski na uzyskanie reparacji wojennych od Niemiec i Rosji ocenia Piotr Kościński.