• Dziś z racji pierwszej niedzieli miesiąca, po mszy św. o godz. 12:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i procesja eucharystyczna. Zapraszamy asystę procesyjną, ministrantów i bielanki.
  • Dziś po mszach świętych zbieramy ofiary do puszek na Katolicki Ośrodek Adopcyjny.
  • We wtorek o godz. 18:00 nowenna do Św. Michała Archanioła,  w środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i msza św. w intencji zbiorowej.
  • W środę o godz. 18:40 w kościele konferencja przed chrztem dziecka dla rodziców i chrzestnych.
  • W czwartek wieczorem adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:30. Od 20:00 także możliwość spowiedzi.
  • W przyszłą niedzielę, na mszy św. o godz. 10:30, poświęcenie plecaków i przyborów szkolnych. Zapraszamy uczniów z rodzicami.
  • Młodzież przygotowującą się do bierzmowania Ks. Mariusz zaprasza na spotkanie w przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 17:00. Obecność obowiązkowa.
  • Parafia Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w Legionowie zaprasza na piknik rodziny, który odbędzie się w sobotę, 10 września w godz. 13:00 – 17:30 w parku Św. Jana Pawła II w Legionowie. W programie koncert i liczne atrakcje.
  • We wrześniu, w naszym kościele, są jeszcze wolne intencje mszalne, także na msze św. popołudniowe.
  • W kaplicy naszego szpitala w Wieliszewie w każdą niedzielę o godz. 15:00 sprawowana jest msza św. Kaplica szpitalna jest kaplicą otwartą tzn., że każdy może wejść i uczestniczyć we wspólnej modlitwie. W tym roku są jeszcze wolne intencje na msze św. niedzielne. Zachęcamy do zamawiania intencji u Ks. Mariusza, który jest kapelanem szpitala.
  • W kancelarii przyjmujemy już rezerwacje intencji mszalnych na przyszły rok.
  • Za tydzień ofiary zbierane na tacę przeznaczone będą na utrzymanie naszego diecezjalnego seminarium duchownego.
  • Zachęcamy do zakupu i lektury prasy katolickiej. W tygodniku „Idziemy” m.in. „Nie wprowadzamy rewolucji” – Jakie zmiany zastaną uczniowie, ich rodzice i nauczyciele w nowym roku szkolnym? – odpowiada Tomasz Rzymkowski, wiceminister edukacji i nauki.