• Dziś ofiary zbierane do puszek przeznaczymy na dzieło misyjne „Ad gentes”.
  • Uczniów klas ósmych zapraszamy na pierwsze spotkanie przygotowania do bierzmowania dziś, po mszy św. o godz. 17:20.
  • We wtorek o 18:00 nowenna do św. Michała Archanioła, w środę do MB Nieustającej Pomocy i msza św. w intencji zbiorowej.
  • W czwartek wieczorem adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:30. Od 20:00 możliwość spowiedzi.
  • W pierwszy piątek miesiąca spowiadamy podczas mszy św. porannej i po południu od godz. 17:20.
  • W pierwszą sobotę miesiąca po mszy św. porannej nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca. Od godz. 9:00 odwiedzimy chorych z Komunią Św. w ich domach. Będziemy do nich jeździć co miesiąc, w pierwszą sobotę miesiąca. Chorych prosimy zgłaszać w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
  • W sobotę o godz. 11:00 w kościele pw. Nawrócenia Św. Pawła w Warszawie pięciu mężczyzn z naszej parafii przyjmie posługę Nadzwyczajnego Szafarza Komunii Św. i za tydzień będą już udzielać Komunię Św. wiernym w naszej parafii. Otoczmy ich naszą modlitwą.
  • Za tydzień, z racji pierwszej niedzieli miesiąca, po mszy św. o godz. 12:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, litania do Serca Pana Jezusa i procesja eucharystyczna. Zapraszamy asystę procesyjną i wszystkich parafian.
  • Zapraszamy na wielkopostne nabożeństwa pokutne. W każdą niedzielę gorzkie żale o godz. 17:00 (po zakończeniu o 17:20 wieczorna msza św.), a w każdy piątek droga krzyżowa o godz. 17:20 dla dzieci i 18:30 dla dorosłych.
  • Zapraszamy dzieci do wzięcia udziału w konkursie na własnoręcznie wykonaną pisankę wielkanocną. Podpisane prace przynosimy do zakrystii do dn. 25 marca. Rozstrzygnięcie konkursu w niedzielę, 7 kwietnia, na mszy św. o godz. 10:30.
  • Organizujemy jednodniową pielgrzymkę autokarową do sanktuarium na Świętym Krzyżu. Wyjazd w sobotę, 9 marca, o godz. 7:30. Koszt 90 zł. Osoby, które się zapisały prosimy o wpłatę pieniędzy do Ks. Mariusza.
  • W zakrystii są już do nabycia świece Caritas na stół wielkanocny.
  • Zachęcamy do zakupu i lektury prasy katolickiej. W tygodniku Idziemy m.in. „Co z tą sztuczną inteligencją?” – To ciekawe, że papież Franciszek w krótkim czasie w dwóch ważnych społecznie odezwach sygnalizuje temat, który wydaje się daleki od spraw duchowych – pisze Bp Jacek Grzybowski.