• Dziś pierwsza niedziela miesiąca, po mszy św. o godz. 12:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, litania do Serca Pana Jezusa i procesja eucharystyczna. Zapraszamy asystę procesyjną i wszystkich parafian.
  • Jutro o 18:30 konferencja przed chrztem dla rodziców i chrzestnych.
  • We wtorek o 18:00 nowenna do św. Michała Archanioła, w środę do MB Nieustającej Pomocy i msza św. w intencji zbiorowej.
  • W czwartek wieczorem adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:30. Od 20:00 możliwość spowiedzi.
  • Wczoraj w kościele pw. Nawrócenia Św. Pawła w Warszawie pięciu mężczyzn z naszej parafii przyjęłoposługę Nadzwyczajnego Szafarza Komunii Św. Od dziś udzielać będą Komunię Św. wiernym w naszej parafii. Otoczmy ich naszą modlitwą.
  • Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na pielgrzymkę na Święty Krzyż. Wyjazd w sobotę o godz. 7:15 z naszego parkingu. Informacji udziela Ks. Mariusz.
  • Zapraszamy na wielkopostne nabożeństwa pokutne. W każdą niedzielę gorzkie żale o godz. 17:00 (po zakończeniu o 17:20 wieczorna msza św.), a w każdy piątek droga krzyżowa o godz. 17:20 dla dzieci i 18:30 dla dorosłych.
  • Za tydzień rozpoczniemy w naszej parafii rekolekcje wielkopostne. Poprowadzi je dla nas Ks. Krzysztof Ławrukajtis z Archidiecezji Gdańskiej. Rekolekcje potrwają do środy, 13 marca. Szczegółowy plan rekolekcji podamy za tydzień.
  • Za tydzień przeżywać będziemy obecność w naszej parafii J.E. Ks. Bpa Jacka Grzybowskiego. Przez cały dzień będzie modlił się razem z nami i wysłucha sprawozdań z działalności poszczególnych grup parafialnych. Odprawi też mszę św. w naszym szpitalu i pomodli się przy grobach księży spoczywających na naszym cmentarzu parafialnym.
  • Za tydzień na mszę św. o 10:30 zapraszamy rodziców i dzieci pierwszokomunijne.
  • Również za tydzień, w niedzielę, 10 marca, na antenie Radia Warszawa 106,2 FM, w ramach cyklu audycji „Przystanek Parafia”, o godz. 20:00 wyemitowany będzie program o naszej parafii. Od jutra do przyszłej niedzieli przedstawiciele naszej wspólnoty prowadzić będą w Radiu modlitwę różańcową o godz. 21:30. Zachęcamy do słuchania.
  • Zapraszamy dzieci do wzięcia udziału w konkursie na własnoręcznie wykonaną pisankę wielkanocną. Podpisane prace przynosimy do zakrystii do dn. 25 marca. Rozstrzygnięcie konkursu w niedzielę, 7 kwietnia, na mszy św. o godz. 10:30.
  • W zakrystii są jeszcze do nabycia świece Caritas na stół wielkanocny.
  • Zachęcamy do zakupu i lektury prasy katolickiej. W tygodniku Idziemy wiele artykułów na temat kobiet z racji na zbliżające się święto 8 marca.