• Dziś Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Ofiary zbierane do puszek po mszach świętych przeznaczone będą na budowę Świątyni Opatrzności Bożej. Z racji pierwszej niedzieli miesiąca po mszy św. o godz. 12:00 litania do Serca Pana Jezusa i procesja eucharystyczna.
  • Dziś za odśpiewanie hymnu do Ducha Świętego Kościół udziela odpustu zupełnego.
  • Dziś też kończy się okres wielkanocny. Przypominamy o obowiązku przyjęcia Komunii Świętej wielkanocnej.
  • We wtorek o godz. 18:00 nowenna do Św. Michała Archanioła, w środę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i msza św. w intencji zbiorowej.
  • W czwartek święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Wieczorem w kościele adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:30. Od 20:00 do 20:30 możliwość spowiedzi.
  • Za tydzień, w niedzielę, uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Będzie to druga niedziela miesiąca. Po mszy świętej o godz. 12:00 w kościele spotkanie wszystkich kół różańcowych. Serdecznie zapraszamy.
  • Prosimy o przynoszenie do zakrystii płatków kwiatów do wykorzystania podczas procesji Bożego Ciała.
  • Zachęcamy do zakupu prasy katolickiej.