1. Dziś po każdej mszy św. poświęcenie pojazdów. Ofiary składane przy tej okazji przeznaczone będą za pośrednictwem MIVA Polska na środki transportu dla polskich misjonarzy.

2. We wtorek o godz. 18:00 nowenna do Św. Michała Archanioła, w środę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i msza św. w intencji zbiorowej.

3. W środę Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. W naszym kościele msze św. o godz. 17:30 i 18:00. Ofiary składane na tacę przeznaczone będą na konserwację Bazyliki Św. Piotra na Watykanie.

4. W czwartek wieczorem adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:30. Od 20:00 do 20:30 możliwość spowiedzi.

5. Rozpoczęły się wakacje. Czas zasłużonego odpoczynku dla dzieci i młodzieży, nauczycieli i rodziców. Niech będzie okresem zbliżania się do Pana Boga i dostrzegania Go w pięknie stworzonego świata. Wprowadzamy wakacyjny porządek odprawiania mszy świętych i pracy kancelarii parafialnej. W niedziele wakacyjne w naszym kościele msze św. odprawiane będą o godz. 7:00, 9:00, 12:00 i 17:00. Nie ma zatem mszy św. o godz. 10:30. W dni powszednie msze św. o godz. 17:30 i 18:00. Kancelaria parafialna czynna będzie w poniedziałki, środy i piątki w godz. 16:00-17:20.

6. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Po mszy św. o godz. 12:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i procesja eucharystyczna. Zapraszamy asystę procesyjną, ministrantów, bielanki i wszystkich wiernych.

7. Zachęcamy do zakupu i lektury prasy katolickiej.