• Ofiary zbierane dziś na tacę przeznaczone są na misje.
  • We wtorek o godz. 18:00 nowenna do Św. Michała Archanioła, w środę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i msza św. w intencji zbiorowej.
  • W czwartek wieczorem adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:30. Od 20:00 także możliwość spowiedzi.
  • W październiku nabożeństwa różańcowe odprawiamy w dni powszednie po mszy św. wieczornej zaś w niedzielę po mszy św. o godz. 17:00. Zachęcamy wszystkich do wspólnej modlitwy różańcowej.
  • Zbliża się listopad, czas szczególnej modlitwy za naszych zmarłych. Na wypominki jednorazowe i roczne przyjmujemy zarówno w kancelarii jak i w zakrystii. Za zmarłych zgłoszonych w wypominkach rocznych będziemy modlić się w każdą niedzielę przed msza św. o godz. 12:00, a w wypominkach jednorazowych 1 listopada na naszym cmentarzu parafialnym i 2 listopada w kościele przed mszą św. wieczorną.
  • Zachęcamy do zakupu i lektury prasy katolickiej. W tygodniku „Idziemy” m.in. Kiedy nieważne? – czasem słyszymy o „rozwodach kościelnych” albo o „unieważnieniu małżeństwa” – jak to wszystko wygląda wyjaśnia nam Ks. prof. Wojciech Góralski, specjalista z zakresu prawa kanonicznego.