• Jutro po mszy św. wieczornej ostatnie już nabożeństwo różańcowe. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w październiku do wspólnej modlitwy zanoszonej za pośrednictwem Matki Bożej.
  • We wtorek, 1 listopada, Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w kościele o godz. 7:00, 9:00, 10:30 i po południu o godz. 17:00. O godz. 12:00 zostanie odprawiona msza św. w kaplicy na naszym parafialnym cmentarzu po czym przejdziemy w procesji po modląc się za naszych bliskich zmarłych polecanych w wypominkach jednorazowych. O godz. 15:00 zapraszamy na wspólną modlitwę koronką do Bożego Miłosierdzia na cmentarzu komunalnym. Dnia 2 listopada, w Dniu Zadusznym, msze św. w naszym kościele o godz. 7:00, 10:00 i 18:00. Przed mszą św. o godz. 18:00 modlitwa wypominkowa a później msza św. zbiorowa w intencji tych zmarłych. Na wypominki przyjmujemy w zakrystii i w kancelarii parafialnej.
  • W dniach od 1 do 8 listopada możemy uzyskać odpust zupełny i ofiarować go za zmarłych w czyśćcu cierpiących. Warunkiem uzyskania odpustu jest stan łaski uświęcającej, przyjęcie komunii św. oraz modlitwa w intencjach wskazanych przez Ojca Świętego. Dodatkowo należy nawiedzić cmentarz grzebalny i pomodlić się w intencji zmarłych.
  • W czwartek po mszy świętej wieczornej do godz. 20:30 adoracja Najświętszego Sakramentu, od 20:00 do 20:30 możliwość spowiedzi.
  • W pierwszy piątek miesiąca spowiadamy rano podczas mszy św. o godz. 7:00 oraz po południu od godz. 17:20. Po mszy św. o godz. 18:00 pomodlimy się litanią do Serca Pana Jezusa.
  • W sobotę po mszy św. o godz. 7:00 nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca, a po mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu i litania do Najświętszej Maryi Panny.
  • Za tydzień, w pierwszą niedzielę miesiąca, po mszy św. o godz. 12:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i procesja eucharystyczna. Zapraszamy asystę procesyjną, służbę liturgiczną, ministrantów i bielanki.
  • W ostatnim czasie wpłynęło kilka ofiar na konto bankowe parafii. Wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękujemy za wsparcie funkcjonowania naszej parafii.
  • Zachęcamy do zakupu i lektury prasy katolickiej, która wyłożona jest na stoliku przy wejściu do zakrystii. W tygodniku „Idziemy” m.in. „Przemijanie – dramat czy nadzieja” – znany z programów telewizyjnych o. Leon Knabit, benedyktyn, opowiada o tym, jak mając 92 lata traktuje swoje przemijanie.