• Dziś po mszy św. o godz. 10:30 spotkanie rodziców i dzieci komunijnych. Po mszy św. o godz. 12:00 spotkanie Kół Różańcowych.
  • Dziś też, po każdej mszy świętej, zbierać będziemy przed kościołem ofiary do puszek z okazji dnia solidarności z Kościołem prześladowanym.
  • We wtorek o 18:00 nowenna do Św. Michała Archanioła, w środę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i msza św. w intencji zbiorowej.
  • W czwartek po mszy świętej wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:30, od 20:00 do 20:30 - możliwość spowiedzi.
  • Od tygodnia trwa w naszej parafii roznoszenie opłatków na stół wigilijny. Opłatki są już poświęcone. Roznosi je nasz pan organista, Stanisław Kmieciak i jego pomocnik, Tomasz Ciułkowski.
  • Młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania, ksiądz Mariusz zaprasza na spotkanie w przyszłą niedzielę, po mszy świętej o godz. 17:00. Obecność obowiązkowa.
  • Za tydzień ofiary składane na tacę przeznaczymy na utrzymanie naszego diecezjalnego seminarium duchownego.
  • Za tydzień już ostatnia niedziela roku liturgicznego – uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Po mszy świętej o godz. 12:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania do Serca Pana Jezusa. Wspólnie odmówimy akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Chrystusowi Królowi. Za publiczne odmówienie tego aktu Kościół udziela w tym dniu odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami.
  • Zachęcamy do zakupu i lektury prasy katolickiej, która jest wyłożona na stoliku przy wejściu do zakrystii. W tygodniku „Idziemy” m.in. „Historia widziana w kinie” – Czy da się poznać historię Polski oglądając filmy? – zastanawia się Piotr Kościński.