Jezus Zbawiciel narodził się również w naszej Parafii! Uroczystość rozpoczęliśmy wspólnym śpiewaniem kolęd o godzinie 23.30. O północy Mały Jezus, który przez cztery tygodnie towarzyszył nam w Roratach umieszczany co tydzień o stopień niżej na adwentowych schodkach, został w uroczystej procesji przeniesiony do żłóbka. Ksiądz Proboszcz wraz z asystą ministrantów i lektorów pokłonił się Nowonarodzonemu Dziecięciu w naszym parafialnym Betlejem, przygotowanym przez księży wikarych, młodzież oazową oraz p. Elżbietę Leszczyńską (SERDECZNE PODZIEKOWANIA!). Licznie przybyli Parafianie mogli, jako pierwsi ucieszyć się Dobra Nowiną o narodzeniu Zbawiciela uczestnicząc w Pasterce. Na zakończenie Ksiądz Proboszcz zachęcił wszystkich do zaniesienia tej radości do naszych domów. Po Pasterce spore grono wiernych pozostało przy żłóbku, by w ciszy nocy doświadczyć obecności Jezusa w swoich sercach.