W środę 12 sierpnia 2015 w naszej parafii przeżywaliśmy peregrynację symboli Światowych Dni Młodzieży. Był to dla nas wyjątkowy czas doświadczenia ducha tej pięknej inicjatywy jaką są spotkania młodych. Na początku naszego spotkania z symbolami ŚDM wysłuchaliśmy konferencji Ks. Proboszcza, w której przybliżył nam historię ŚDM. Następnie odśpiewaliśmy Anioł Pański, zaśpiewaliśmy Hymn ŚDM i wysłuchaliśmy komentarza duchowego wyjaśniającego treść tego pięknego hymnu. Modliliśmy w intencji młodzieży Koronką do Bożego Miłosierdzia i Różańcem. A jako  że „kto śpiewa dwa razy się modli” i śpiewaliśmy pieśni ukazujące miłość Boga do człowieka i wielką rolę Matki Bożej w prowadzeniu ludzi do Chrystusa.

Z darem błogosławieństwa Ks. Paweł Bąk