W dniach 6-9 grudnia przeżywaliśmy w naszej Parafii rekolekcje adwentowe, prowadzone przez ks. Wojciecha Świderskiego, dyrektora Ośrodka Powołań "Apostoł" w Warszawie. Przez cztery dni Ksiądz Wojciech wygłaszał homilie i katechezy, w których przygotowywał nas duchowo na przyjęcie Jezusa Zbawiciela. Dużą uwagę Ksiądz Rekolekcjonista przywiązywał do Sakramentu Pokuty i Pojednania, kładąc nacisk szczególnie na piąty warunek dobrej spowiedzi - Zadośćuczynienie Panu Bogu i Bliźniemu. Z dziećmi i młodzieżą nasz Gość nawiązał kontakt przez muzykę, okazał się bowiem świetnym gitarzystą i wokalistą. Co rano, na mszach roratnich kontynuował z dziećmi program Małego Gościa Niedzielnego, oraz zawsze kierował kilka słów do dorosłych. Chętnie posługiwał też w konfesjonale. Dziękujemy Księdzu Wojciechowi za czas nam poświęcony i wygłoszone Słowo. Mamy nadzieję, że Słowo to wyda w nas owoc nie tylko w święta, ale i na co dzień. Księdzu życzymy wszelkiej obfitości łask Bożej Dzieciny.

Już wkrótce będzie można posłuchać nagranych konferencji w zakładce Multimedia.