7 stycznia na Mszy Św. o godz.10.30 miał miejsce finał Parafialnego konkursu na Szopkę Bożonarodzeniową. Szopki zgłoszone do konkursu zachwycały swoim wyglądem i pomysłowością, wykonane były z użyciem przeróżnych materiałów i technik, a w każdej z nich było widać serce włożone przez autorów. Jury w składzie: Ksiądz Proboszcz - Przewodniczący, Ksiądz Krzysztof – Skarbnik i Ksiądz Łukasz – Notariusz, miało nie lada problem z wyborem najładniejszej, zdecydowało więc o przyznaniu nagród wszystkich rodzinom.

A oto zwycięzcy:

- Jadzia i Maciek Jedyńscy z Rodzicami

- Jakub i Aleksander Bator z Rodzicami

- Emilka i Marysia Mroziewicz z Rodzicami

- Wiktor Pacuła z Rodziną

Serdecznie gratulujemy dzieciom, młodzieży i ich rodzicom, a także dziękujemy za piękny przykład zaangażowania rodzinnego w przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia.

Zachęcamy do udziału w kolejnym konkursie, który odbędzie się w grudniu tego roku.