• Dziś nasza parafia włącza się w modlitwę Nowenny Pompejańskiej. Z racji 30. rocznicy powstania naszej diecezji pragniemy zawierzyć Maryi wszystkie parafie, ośrodki duszpasterskie, kapłanów, domy i zgromadzenia zakonne i wszystkie rodziny. Po mszy św. o godz. 9:00, 10:30 i 17:00 odmówimy wspólnie jedną część różańca.
  • We wtorek o godz. 18:00 nowenna do Św. Michała Archanioła, wśrodę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i msza św. w intencji zbiorowej.
  • W czwartek wieczorem adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:30. Od 20:00 także możliwość spowiedzi.
  • W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje mszalne, także na msze św. popołudniowe. Zachęcamy do modlitwy nie tylko za bliskich zmarłych ale także za siebie nawzajem: o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, miłość i zgodę w rodzinie.
  • W kaplicy naszego szpitala w Wieliszewie w każdą niedzielę o godz. 15:00 sprawowana jest msza św. W tym roku są jeszcze wolne intencje na msze św. niedzielne. Zachęcamy do zamawiania intencji u Ks. Mariusza, który jest kapelanem szpitala
  • Jeszcze raz zapraszamy do obejrzenia wystawy „Jestem człowiekiem” zainstalowanej na ogrodzeniu kościoła. W symboliczny sposób przedstawia tajemnice rozwoju człowieka, aż do momentu przyjścia na świat.
  • Zachęcamy do zakupu i lektury prasy katolickiej. W tygodniku „Idziemy” m.in. „U Ojca Pio” - San Giovannni Rotondoodwiedzają rocznie miliony pielgrzymów, by bliżej poznać fenomen świętości ojca Pio. Dlaczego warto zobaczyć to miejsce – pisze Irena Świerdzewska.