Bardzo serdecznie zapraszamy w niedzielę 17 czerwca 2018 r. na II Parafialny Festyn Rodzin, który tym razem częścią Wieliszewskich Dni Rodziny organizowanych wspólnie razem z SP nr 1 im T. Kościuszki oraz Wieliszewem. Rozpoczniemy Mszą św. otwarcia o 10:30, po której odbędzie się koncert zespołu dziecięcego " Mały Chór Wielkich Serc". To wspaniały zespół porównywany do Arki Noego. Koncert z zabawami dla dzieci otworzą część gastronomiczno–rekreacyjną festynu. W tym czasie pojawi się też pośród nas II Wieliszewski Zlot Motocyklowy, który swoją Mszę będzie miał o godz. 12:00, po niej posadzony zostanie dąb pamięci Leonardowi Oktabie w ramach ogólnopolskiej akcji „Katyń - Ocalić od zapomnienia”. Na scenie wystąpi też zespół naszych Seniorów, po ich występie odbędzie się mecz piłki nożnej o puchar Księdza Proboszcza. Zakończeniem festynu będzie Msza św. o godz. 17:00 oraz koncert na scenie głównej zespołu Exodus15 - będzie to czas uwielbienia, dziękczynienia i prawdziwe doświadczenie wiary.

Przez cały czas trwania festynu będzie wiele atrakcji dla całych rodzin, dmuchańce, malowanie twarzy, frytki, popcorn, kiełbaski, grochówka oraz inne. Biorąc smakołyk pamiętajmy, aby wrzucić pieniążek, bo to wsparcie organizacji naszego festynu oraz innych inicjatywy dzieci i młodzieży naszej parafii. Dzięki temu nasze pomysły mogą się realizować nie tylko w głowach, ale i w rzeczywistości. Ten Festyn oraz wiele innych dzieł powstaje dzięki Wam. Dziękujemy! Będą też do kupienia BLACHY II Wieliszewskiego Zlotu Motocyklowego.

Serdecznie zapraszamy!

UWAGA Informacje organizacyjne:

Wszystkich którzy chcą pomóc przy rozstawianiu atrakcji informujemy, że przygotowania na placu zaczynają się o godz. 8:00. Bardzo prosimy o pomoc. Informujemy także że parafialny parking koło kościoła będzie zamknięty od zakończenia Mszy św. o godz. 9:00. Prosimy się nie denerwować i postawić samochód na innym parkingu.

Wszelkie sprawy organizacyjne dot. Festynu lub II Wieliszewskiego Zlotu Motocyklowego u Ks. Łukasza kom 609 315 533 email: ksiadz@onet.eu

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM FESTYNU:

10:30 Msza Św. Otwarcia Festynu

11:15 Przybycie parady II Wieliszewskiego Zlotu Motocyklowego

11:30 Na scenie głównej festynu „Mały Chór Wielkich Serc” koncert z zabawami dla rodzin i nie tylko J

12:00 Msza Św. z udziałem Zlotu Motocyklowego, poświęcenie motocykli

12:50 Ceremonia posadzenia dębu pamięci Leonardowi Oktaba pochodzącemu z Wieliszewa w ramach akcji ogólnopolskiej "Katyn - Ocalić od zapomnienia"  www.katyn-pamietam.pl

13:00 Pokaz ratownictwa technicznego w wykonaniu Dziecięcej Drużyny Pożarniczej OSP Kałuszyn

13:10 Koncert Seniorów

14:00 Mecz piłki nożnej dzieci vs rodzice o Puchar Księdza Proboszcza zapisy u Ks. Łukasza do 15 czerwca

17:00 Msza Św. zamknięcia Festynu

18:00 Koncert uwielbienia grupy EXODUS 15 - zapraszamy na ten szczególny punkt programu.