Dziś po Mszy św. dla dzieci służba liturgiczna naszej parafii - ministranci, bielanki i schola - złożyła księdzu Łukaszowi życzenia z okazji nadchodzących imienin. Wszystkich parafian zapraszamy na imieninową Mszę św. w czwartek 18 października na godz. 18.00 do wspólnej modlitwy w intencji Księdza Łukasza.

Drogi Księże! Życzymy Ci nieustannej opieki Matki Bożej i Twojego Świętego Patrona, obfitości Łask i Błogosławieństwa Bożego, dobrego zdrowia, wytrwałości i sukcesów w realizacji planów oraz wiele radości na co dzień. Niech Duch Święty opromienia swym światłem każdy dzień Twojej kapłańskiej posługi, a Jezus niech zawsze będzie Przyjacielem. Życzymy Ci życzliwości ludzkiej, grona wiernych przyjaciół, gorliwych ministrantów, bielanek i scholanek i niesłabnącego zapału do pracy w winnicy Pańskiej! Szczęść Boże!