W dniu 6 grudnia po wieczornej Mszy świętej odbyło się uroczyste włączenie iluminacji świątecznych w Wieliszewie, których centralnym punktem jest plac przed naszym kościołem. O godzinie 18:45 licznie zgromadzonych przed kościołem mieszkańców powitali Wójt Paweł Kownacki i Ksiądz Proboszcz Grzegorz Kucharski. Po powitaniu przybył Święty Mikołaj i wspólnie odliczaliśmy czas do włączenia iluminacji. Przed kościołem ujrzeliśmy piękną choinkę, świetlistego anioła z harfą i sanie świętego Mikołaja z reniferami. Kościół zyskał piękne kolorowe oświetlenie, drzewa przystrojone zostały girlandami, a ulice w Wieliszewie rozświetliły dekoracje świąteczne. Odśpiewaliśmy kolędy, dzieci zostały obdarowane prezentami przez Świętego Mikołaja i miały możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia i ze świętym Mikołajem i w świątecznej fotobudce.

Fotorelacja z tego wydarzenia wkrótce.