27-go listopada 2017 r. po wieczornej Mszy Św. odbyła się konferencja pt. „Szczęście w życiu i miłości” prowadzona przez dr Jacka Pulikowskiego. Było to drugie z kolei spotkanie w ramach cyklu konferencji o małżeństwie i rodzinie przeznaczonych dla rodziców dzieci komunijnych i wszystkich parafian. Pan Jacek Pulikowski od wielu lat jest czynnie zaangażowany w działalność Duszpasterstwa Rodzin i poradnictwo rodzinne. W sposób bardzo jasny i zrozumiały, a jednocześnie humorystyczny potrafi przekazać swoją ogromną wiedzę na temat małżeństwa i rodziny. Podczas gdy dorośli z uwagą słuchali wykładu, dzieci świetnie bawiły się w Szkole Podstawowej nr 1 pod opieką młodzieży oazowej i Księdza Łukasza. Po konferencji można było porozmawiać chwilę z prelegentem, wybrać coś dla siebie z wielu publikacji książkowych i płytowych doktora Pulikowskiego, a następnie … zacząć pracować nad szczęściem własnym i rodziny.