Z okazji tak pięknego Jubileuszu Wspólnota parafialna pragnie podziękować Panu za trud włożony w pracę na rzecz Parafii – oprawę liturgiczną wszystkich uroczystości, mszy świętych i nabożeństw oraz pracę z obu chórami. Życzymy,  aby umocniony Bożymi łaskami, Matczyną opieką i darami Ducha Świętego nadal czynił to Pan – z oddaniem, pasją i satysfakcją.

Życzymy też, aby odnajdywał Pan w bliskich Mu osobach – siłę i piękno stworzenia, w otaczającym świecie-prawdziwą radość  istnienia, w kolorach, smakach i zapachach – wielkość natchnienia. Wszystko co było Pana marzeniem, co jest, i co będzie w przyszłości, niech nie uleci z cichym westchnieniem, lecz niech się spełni w całości. By najpiękniejsze chwile w Pana życiu zachowały się w serdecznej pamięci.

Duszpasterze i Parafianie

W niedzielę o godz. 12 zostanie odprawiona msza święta w intencji naszego Pana Organisty, na którą zapraszamy wszystkich Parafian, byłych Parafian i Gości, którzy serdeczna modlitwą pragną wyrazić swoje uznanie i wdzięczność.