W ostatnią niedzielę świętowaliśmy odpust parafialny, święto Przemienienia Pańskiego. Uroczystą sumę o godz. 12.00 odprawił Ksiądz Proboszcz Grzegorz Kucharski. Kazanie odpustowe wygłosił Ksiądz Proboszcz ze Skrzeszewa Krzysztof Krupa. Podkreślił w nim potrzebę wejścia na Górę Tabor i poddania się przemieniającej mocy Jezusa. Po mszy świętej Parafianie adorowali Chrystusa Eucharystycznego, który żyje i przebywa stale wśród Swoich. Procesja Eucharystyczna, świadectwo tych, którzy wiernie podążają za Jezusem, uświetniła i zakończyła tę piękną uroczystość. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy 50-lecie konsekracji świątyni wieliszewskiej. O godz. 12:00 Ksiądz Arcybiskup Henryk Hoser będzie sprawował uroczystą Mszę Świętą. Serdecznie zapraszamy Parafian i Gości do licznego wzięcia udziału w tej wzniosłej i jakże ważnej dla naszej Parafii uroczystości.