Żyjemy w czasach, w których dużo mówi się o miłości, jednocześnie przyjmując jej z gruntu fałszywy obraz, wykreowany głównie przez środki masowego przekazu z wizją małżeństwa jako zabawy i czerpania ze związku wyłącznie doraźnych „korzyści”. Dlatego, gdy w małżeństwie pojawiają się większe czy nawet mniejsze problemy, często podejmowana jest decyzja o rozstaniu rujnująca życie nie tylko małżonkom ale również dzieciom.

Grupa katolickich rodzin organizuje szereg akcji, warsztatów objętych wspólną nazwą Kibicuj Rodzinie. Ostatnio wychodząc naprzeciw małżonkom, który chcieliby ubogacić swoje życie rodzinne z jednej strony, a z drugiej pragnąc wyciągnąć pomocną dłoń tym, którzy napotkali trudności, o których mowa powyżej, organizowany jest cykl spotkań dla małżonków pozwalających na zatrzymanie się, przemyślenie swojej drogi, przyjrzenie się relacjom w naszych rodzinach, a przede wszystkim zdefiniowanie czy przedefiniowanie celów jakie chcemy osiągnąć. Zapraszamy do Naszego kościoła w najbliższą niedzielę na krótkie spotkanie, które odbędzie się po Mszy Świętej o godzinie 18:00 – może ubogacisz swoją rodzinę, odbudujesz relacje ze współmałżonkiem, dziećmi a przede wszystkim z Panem Bogiem.

JEŻELI BÓG JEST NA PIERWSZYM MIEJSCU TO WSZYSTKO W ŻYCIU JEST NA WŁAŚCIWYM MIEJSCU.

Małgorzata Jaromij