Ogłoszenia Parafialne V Niedziela Zwykła - 09 lutego 2020 r.

• Dzisiaj, po Mszy Świętej o godz. 12:00, spotkanie członków Kół Żywego Różańca, w kaplicy Matki Bożej.
  • We wtorek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes – Światowy Dzień Chorego. Msza Święta w intencji chorych Parafian o godz. 10:00.
  • W środę Msza Święta z intencją zbiorową o godz. 7:00
  • W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:30. Możliwość skorzystania z Sakramentu Pojednania i Pokuty.
  • W piątek, Święto św. Cyryla, Mnicha i Metodego, Biskupa, Patronów Europy.
  • W przyszłą niedzielę 16 lutego, po Mszy Świętej o godz. 10:30, spotkanie dla Rodziców, przed I Komunią świętą ich dzieci. Zbiórka do puszek na chorych objętych opieką „Caritas” naszej Diecezji.
  • Do końca ferii zimowych, Kancelaria parafialna będzie czynna od poniedziałku do soboty, tylko rano, w godzinach 8:00-9:00.
  • Podziękowanie dla Parafian za serdeczne przyjęcie Księży w czasie wizyty duszpasterskiej.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, która wyłożona jest na stoliku, przy wejściu do zakrystii.