OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXV NIEDZIELA ZWYKŁA - dn. 24 września 2023 r.

• We wtorek o godz. 18:00 nowenna do Św. Michała Archanioła, w środę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i msza św. w intencji zbiorowej.
  • W czwartek wieczorem adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:30. Od 20:00 możliwość spowiedzi.
  • W przyszłą niedzielę rozpoczniemy już odprawianie nabożeństw październikowych. Modlić się będziemy na różańcu zawsze po mszy św. wieczornej.
  • Za tydzień ofiary zbierane na tacę przeznaczymy na utrzymanie domu Św. Siostry Faustyny w Ostrówku.
  • Jest jeszcze klika wolnych miejsc na pielgrzymkę do Gietrzwałdu w sobotę, 7 października. Wyjazd o godz. 7:45. Koszt 80 zł. Zapisy przyjmuje Ks. Mariusz.
  • Chętnych do czytania Słowa Bożego podczas liturgii zapraszamy na spotkanie w środę, 27 września, po mszy św. o godz. 18:00.
  • Zachęcamy do zakupu i lektury prasy katolickiej. W  tygodniku „Idziemy” m.in. „Jak powrócić do wiary?” – o tajemnicy powrotu do wiary po odejściu z Kościoła pisze Ks. Marek Kruszewski.