OGŁOSZENIA PARAFIALNE I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - dn. 18 lutego 2024 r.

• We wtorek o godz. 18:00 nowenna do Św. Michała Archanioła, w środę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i msza św. w intencji zbiorowej.
  • W czwartek po mszy św. wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:30. Od 20:00 możliwość spowiedzi.
  • Zapraszamy na wielkopostne nabożeństwa pokutne. W każdą niedzielę gorzkie żale o godz. 17:00, a w każdy piątek droga krzyżowa o godz. 17:20 dla dzieci i 18:30 dla dorosłych.
  • Ofiary zbierane do puszek za tydzień przeznaczymy na dzieło misyjne „Ad gentes”.
  • Zapraszamy dzieci do wzięcia udziału w konkursie na własnoręcznie zrobioną pisankę wielkanocną. Podpisane prace przynosimy do zakrystii do dn. 25 marca. Rozstrzygnięcie konkursu w niedzielę, 7 kwietnia, na mszy św. o godz. 10:30.
  • Uczniów klas ósmych zapraszamy na pierwsze spotkanie przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania w niedzielę, za tydzień, po mszy św. o godz. 17:00.
  • Organizujemy jednodniową pielgrzymkę autokarową do sanktuarium na Świętym Krzyżu. Wyjazd w sobotę, 9 marca, o godz. 7:30. Koszt 90 zł. Zapisy u Ks. Mariusza.
  • W zakrystii są już do nabycia świece Caritas na stół wielkanocny.
  • Zachęcamy do zakupu i lektury prasy katolickiej. W tygodniku Idziemy m.in. „Z pustyni do pełni” – Cisza szokuje i pociąga. Stąd rosnąca popularność pobytów w pustelniach i klasztorach kontemplacyjnych – pisze Magdalena Prokop-Duchnowska.