OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA - dn. 12 listopada 2023 r.

• Dziś po każdej mszy św. zbiórka do puszek z okazji dnia solidarności z Kościołem prześladowanym.
  • Po mszy św. o godz. 10:30 – spotkanie dla rodziców i dzieci pierwszokomunijnych.
  • Od 11:15 panie z Koła Gospodyń Wiejskich zapraszają wszystkich do naszej kawiarenki na kawę i ciastko.
  • We wtorek o 18:00 nowenna do Św. Michała Archanioła, w środę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i msza św. w intencji zbiorowej.
  • W czwartek po mszy świętej wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:30, od 20:00 możliwość spowiedzi.
  • Za tydzień, po mszy św. wieczornej, spotkanie dla kandydatów do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
  • Za tydzień ofiary składane na tace przeznaczone będą na utrzymanie naszego diecezjalnego seminarium duchownego.
  • Zachęcamy do zakupu i lektury prasy katolickiej, która jest wyłożona na stoliku przy wejściu do zakrystii. W tygodniku „Idziemy” m.in. „Dla Polski i Kościoła” – wpływ kobiet na kształtowanie się chrześcijaństwa i państwowości w Polsce przedstawia prof. Krzysztof Ożóg w wywiadzie Ireny Świerdzewskiej.