OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA - dn. 8 października 2023 r.

• Dziś po mszy św. o godz. 10:30 – spotkanie dla rodziców i dzieci pierwszokomunijnych.
  • We wtorek o godz. 18:00 nowenna do Św. Michała Archanioła, w środę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i msza św. w intencji zbiorowej.
  • W czwartek wieczorem adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:30. Od 20:00 możliwość spowiedzi.
  • W piątek po mszy św. wieczornej ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie.
  • W najbliższą sobotę Kapłański Klub Motocyklowy God’s Guards zaprasza na rajd patriotyczny „Drogi Wolności”. Wyjazd z naszego parkingu o godz. 7:00. Bliższych informacji udziela Ks. Proboszcz.
  • Za tydzień Dzień Papieski. Ofiary zbierane do puszek przeznaczymy na Dzieło Nowego Tysiąclecia fundujące stypendia dla zdolnej młodzieży z ubogich rodzin.
  • Za tydzień Panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Wieliszewa zaproszą nas na pyszną kawę i ciastko do naszej kawiarenki.
  • Rozpoczęliśmy październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Nabożeństwa październikowe odprawiamy codziennie po mszy św. wieczornej. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  • Zachęcamy do zakupu i lektury prasy katolickiej. W  tygodniku „Idziemy” m.in. „Dramat na Kaukazie” – po rozpadzie ZSRR świat otrzymał w spadku zamrożone konflikty tam, gdzie Stalin wytyczył granice w poprzek linii etnicznych – sytuację relacjonuje Piotr Kościński.