Ogłoszenia Parafialne VI Niedziela Zwykła - 16 lutego 2020 r.

• Dzisiaj, po Mszy Świętej o godz. 10:30, spotkanie dla Rodziców, przed I Komunią Świętą. Zbiórka do puszek na Chorych objętych opieką „Caritas” naszej Diecezji.
  • W środę Msza Święta z intencją zbiorową o godz. 7:00
  • W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:30. Możliwość skorzystania z Sakramentu Pojednania i Pokuty.
  • W sobotę, Święto Katedry Św. Piotra. Możliwość uzyskania odpustu zupełnego, za nawiedzenie Katedry lub Konkatedry i pobożne odmówienie Ojcze nasz… i Wierzę….
  • W przyszłą niedzielę 23 lutego, po Mszy Świętej o godz. 17:00, spotkanie dla osób przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania (rok II).
  • Do końca ferii zimowych, Kancelaria parafialna będzie czynna od poniedziałku do soboty, tylko rano, w godzinach 8:00-9:00.
  • W poniedziałek, 24 lutego 2020 r. o godz. 19:00, spotkanie Rady Duszpasterskiej na plebanii.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, która wyłożona jest na stoliku, przy wejściu do zakrystii.