OGŁOSZENIA PARAFIALNE 21. NIEDZIELA ZWYKŁA - dn. 27 sierpnia 2023 r.

• We wtorek o godz. 18:00 nowenna do Św. Michała Archanioła a w środę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i msza św. w intencji zbiorowej.
  • W czwartek wieczorem adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:30. Od 20:00 możliwość spowiedzi.
  • Od piątku wracamy już do zwykłego porządku nabożeństw w kościele i pracy kancelarii parafialnej. W niedziele powróci msza św. o godz. 10:30, a w tygodniu o godz. 7:00. Od września kancelaria parafialna będzie czynna od poniedziałku do piątku w godz. od 16:00 do 17:20 i dodatkowo we wtorki i piątki od 8:00 do 9:00.
  • W pierwszy piątek miesiąca spowiadamy rano podczas mszy św. i po południu od godz. 17:20. Po mszy św. wieczornej litania do Serca Pana Jezusa.
  • Od piątku podczas mszy św. wieczornych modlić się będziemy w nowennie „Do chwały nieba” przed uroczystością beatyfikacji rodziny Ulmów, męczenników z Markowej.
  • W pierwszą sobotę miesiąca rano nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca a po mszy św. wieczornej litania do Matki Bożej.
  • W ramach VII Festiwalu Muzyki Kameralnej i Organowej Powiatu Legionowskiego zapraszamy na koncerty, które odbędą się w Wieliszewie. Dziś w naszym kościele po mszy św. o godz. 12:00 wystąpią pan Marek Stefański - organy i pani Milena Sołtys-Walosik - sopran. Za tydzień w Sali koncertowej im. Krzysztofa Klenczona o godz. 12:00 pan Jan Bokszczanin – fisharmonia i pan Krzysztof Komendarek-Tymendorf – altówka.
  • Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Po mszy św. o godz. 12:00 litania do Serca Pana Jezusa i procesja eucharystyczna. Po mszach św. będziemy zbierać ofiary do puszek na Katolicki Ośrodek Adopcyjny.
  • Zachęcamy do zakupu i lektury prasy katolickiej. W  tygodniku „Idziemy” m.in. „Pielgrzymka do maleńkiego kościoła”– Sytuację Kościoła w Mongolii, liczącego zaledwie 1500 wiernych, których niebawem odwiedzi papież Franciszek – opisuje pan Piotr Kościński.