OGŁOSZENIA PARAFIALNE XII NIEDZIELA ZWYKŁA - dn. 25 czerwca 2023 r.

• Dziś po każdej mszy św. zbieramy ofiary do puszek na utrzymanie prowadzonej przez naszą diecezję parafii Św. Augustyna w Sierra Leone w Afryce.
  • We wtorek o godz. 18:00 nowenna do Św. Michała Archanioła, w środę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i msza św. w intencji zbiorowej.
  • W czwartek uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. W naszym kościele msze św. o godz. 17:30 i 18:00.
  • Wieczorem adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:30. Od 20:00 możliwość spowiedzi.
  • Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami od dziś wprowadzamy wakacyjny porządek nabożeństw i pracy kancelarii parafialnej. W niedziele nie ma mszy św. o godz. 10:30, a w dni powszednie mszy św. o godz. 7:00. Kancelaria parafialna jest czynna w poniedziałki, środy i piątki w godz. 16:00 – 17:20.
  • W pierwszą sobotę miesiąca po mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania do Matki Bożej.
  • Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Po mszy św. o godz. 12:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i procesja eucharystyczna. Zapraszamy cała asystę procesyjną.
  • Zachęcamy do zakupu i lektury prasy katolickiej, która jest wyłożona na stoliku przy wejściu do zakrystii. W  tygodniku „Idziemy” m.in. „Jak być tatą? – Czy tata inaczej wychowuje syna, a inaczej córkę? – z Januszem Wardakiem, doradcą rodzinnym i ojcem pięciorga dzieci, rozmawia Monika Odrobińska.