OGŁOSZENIA PARAFIALNE VII NIEDZIELA WIELKANOCY - dn. 21 maja 2023 r.

• Dziś po mszy św. wieczornej spotkanie kandydatów do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
  • Codziennie po mszy św. wieczornej nabożeństwa majowe i nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Św.
  • We wtorek o 18:00 nowenna do św. Michała Archanioła, w środę do MB Nieustającej Pomocy i msza św. w intencji zbiorowej.
  • W czwartek wieczorem adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:30. Od 20:00 możliwość spowiedzi.
  • Wczoraj Pierwszą Komunię Św. i rocznicę przeżywały dzieci ze Szkoły Podstawowej w Łajskach. Dzieci komunijne przychodzić będą na swój „biały tydzień” od poniedziałku do piątku na mszę św. o godz. 18:00.
  • W piątek o 19:00 na kolejne spotkanie grupy młodzieżowej w kawiarence zaprasza Ks. Mariusz.
  • W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. W ramach przygotowań Odnowa w Duchu Św. zaprasza w piątek po mszy św. wieczornej na „drogę światła”, a w sobotę od 19:00 na wigilię Zesłania Ducha Św.: czuwanie, msza św. i uwielbienie.
  • W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje mszalne. Zachęcamy do modlitwy nie tylko za swoich bliskich zmarłych ale i za żyjących.
  • Zachęcamy do zakupu prasy katolickiej. W tygodniku „Idziemy” m.in. „Macierzyństwo trzech pokoleń” – Marta Kawalec pisze o tym, że wychowanie dzieci nigdy nie zmieniało się tak bardzo, jak na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat. Choć inne są pola bitew i przeciwnicy, cel pozostał niezmienny: walka o szczęście, zdrowie i uśmiech swoich pociech.