OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA - dn. 17 września 2023 r.

• Dziś po mszy św. o godz. 10:30 pierwsze spotkanieorganizacyjne dla rodziców i dzieci przed I Komunią Św.
  • Dziś po mszy św. wieczornej spotkanie kandydatów do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
  • We wtorek o godz. 18:00 nowenna do Św. Michała Archanioła, w środę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i msza św. w intencji zbiorowej.
  • W czwartek wieczorem adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:30. Od 20:00 możliwość spowiedzi.
  • Ks. Jacek zaprasza ministrantów i chętnych do służenia przy ołtarzu chłopców na spotkania w soboty o godz. 9:30.
  • Zapraszamy chętnych na pielgrzymkę do Gietrzwałdu w sobotę, 7 października. Wyjazd o godz. 7:45. Koszt 80 zł. Zapisy przyjmuje Ks. Mariusz.
  • Zachęcamy do zakupu i lektury prasy katolickiej. W  tygodniku „Idziemy” m.in. przepis na sernik z nasionami chia i krzyżówka siostry Honoraty J