OGŁOSZENIA PARAFIALNE III NIEDZIELA WIELKANOCY - dn. 23 kwietnia 2023 r.

• Wczoraj w naszej parafii 49 młodych osób przyjęło sakrament dojrzałości w wierze. Mszy św. przewodniczył Ks. dr Maciej Miętek, Kanclerz Kurii Biskupiej Warszawsko-Praskiej.
  • Chętną młodzież Ks. Mariusz zaprasza na spotkania w każdy piątek o godz. 19:00 w naszej kawiarence.
  • We wtorek o godz. 18:00 nowenna do Św. Michała Archanioła, w środę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i msza św. w intencji zbiorowej.
  • W czwartek wieczorem adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:30. Od 20:00 możliwość spowiedzi.
  • Uroczystość Św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski, z racji na niedzielę, przeniesiona jest na jutro. Msze św. w naszym kościele o godz. 7:00, 17:30 i 18:00.
  • Zachęcamy do zakupu prasy katolickiej. W tygodniku „Idziemy” m.in. „Wiara to nie obciach” – Co znaczy być dziś katoliczką? – Z Weroniką Kostrzewą, dziennikarką Radia Plus, rozmawia Irena Świerdzewska.