Ogłoszenia Parafialne III Niedziela Zwykła - 26 stycznia 2020 r.

• Dzisiaj, Niedziela Słowa Bożego. Po Mszach Świętych zbiórka ofiar do puszek na budowę kościołapw. Matki Bożej Pompejańskiej na Żeraniu. Serdeczne Bóg zapłać. Po Mszy Świętej o godz. 17:00 spotkanie dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania (rok II). O godz. 18:00 spotkanie wigilijne dla Członków Służby Liturgiczneji ich Rodzin.
  • W środę Msza Święta z intencją zbiorową o godz. 7:00
  • W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:30. Możliwość skorzystania z Sakramentu Pojednania i Pokuty.
  • W sobotę, po Mszy Świętej o godz. 18:00 Nabożeństwo Różańcowe z racji Pierwszej Soboty Miesiąca. O godz. 19:00 konferencja przed chrztem dziecka dla Rodziców i Chrzestnychw kościele, w kaplicy Matki Bożej. Msza Święta w Zegrzu Południowym o godz. 19:00.
  • W przyszłą niedzielę 02 lutego, Święto Ofiarowania Pańskiego. W czasie Mszy Świętych błogosławieństwo świec. Dzień Życia Konsekrowanego. Ofiary składane na tacę będą przeznaczone na zakony klauzurowe. Po Mszy Świętej o godz. 12:00 adoracja Najświętszego Sakramentui procesja eucharystyczna w kościele.
  • Do zakończenia kolędy, Kancelaria parafialna będzie czynna od poniedziałku do soboty, tylko rano, w godzinach 8:00-9:00.
  • Podziękowanie dla Parafian za serdeczne przyjęcie Księży w czasie wizyty duszpasterskiej. Osoby zainteresowane wizytą indywidualną, mogą zgłaszać chęć spotkaniaw domach do 10 lutego.
  • Spotkanie organizacyjne, dla osób wyjeżdżających na Zimowisko Rodzinne z ks. Łukaszem, odbędzie się 2 lutego, po Mszy Świętej o godz. 10:30.
  • We wszystkie niedziele lutego, Msze Święte w Zegrzu Południowym, będą odprawiane o godz. 7:30.
  • Serdecznie zapraszamy do parafialnej kawiarenki.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, która wyłożona jest na stoliku, przy wejściu do zakrystii.