OGŁOSZENIA PARAFIALNE VI NIEDZIELA ZWYKŁA - dn. 11 lutego 2024 r.

• Obchodzimy dziś Światowy Dzień Chorego. Ofiary składane do puszek przeznaczymy na chorych objętych opieką Caritas naszej diecezji.
  • Po mszy św. o 10:30 spotkanie dla rodziców i dzieci pierwszokomunijnych.
  • We wtorek o godz. 18:00 nowenna do Św. Michała Archanioła.
  • W środę rozpoczniemy wielki post. W Popielec w naszym kościele msze św. o godz. 7:00, 10:00, 16:30 i 18:00. Na każdej mszy św. posypanie głów popiołem. W tym dniu obowiązuje post ścisły.
  • W czwartek po mszy św. wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:30. Od 20:00 możliwość spowiedzi.
  • W czwartek o godz. 18:30 na plebanIi spotkanie Rady Parafialnej. Serdecznie zapraszamy.
  • Zapraszamy na wielkopostne nabożeństwa pokutne. W każdą niedzielę gorzkie żale o godz. 17:00, a w każdy piątek droga krzyżowa o godz. 17:20 dla dzieci i 18:30 dla dorosłych.
  • Salezjańska Szkoła Podstawowa w Legionowie zaprasza na dni otwarte dla rodziców i dzieci w sobotę 24 lutego i w czwartek 7 marca. Szczegóły na stronie internetowej salezy.pl
  • Zachęcamy do zakupu i lektury prasy katolickiej. W tygodniku Idziemy m.in. „Jak towarzyszyć chorym?” – mówi Ks. Arkadiusz Zawistowski, krajowy duszpasterz służby zdrowia.