OGŁOSZENIA PARAFIALNE XV NIEDZIELA ZWYKŁA - dn. 16 lipca 2023 r.

• Dziś o godz. 12:00 zostanie odprawiona msza święta w intencji wszystkich fundatorów i tych, którzy przygotowali w tym roku ołtarze na Boże Ciało.
  • We wtorek o godz. 18:00 nowenna do Św. Michała Archanioła, w środę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i msza św. w intencji zbiorowej.
  • W czwartek wieczorem adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:30. Od 20:00 możliwość spowiedzi.
  • W sobotę z racji na ślub nie będzie mszy świętej o godz. 17:30.
  • Podczas wakacji obowiązuje zmieniony porządek nabożeństw i pracy kancelarii parafialnej. W niedziele nie ma mszy św. o godz. 10:30, a w dni powszednie mszy św. o godz. 7:00. Kancelaria parafialna jest czynna w poniedziałki, środy i piątki w godz. 16:00 – 17:20.
  • Zachęcamy do zakupu i lektury prasy katolickiej. W  tygodniku „Idziemy” m.in. „Od wiary rodziców do osobistej” – Dlaczego dzieci, także z rodzin głęboko wierzących, tracą wiarę w konfrontacji ze środowiskiem? – z Tomaszem Cichockim, katechetą i dyrektorem szkoły, rozmawia Irena Świerdzewska.