OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA - dn. 22 października 2023 r.

• Dziś ofiary składane na tacę przeznaczymy na misje.
  • We wtorek o godz. 18:00 nowenna do Św. Michała Archanioła, w środę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i msza św. w intencji zbiorowej.
  • W czwartek wieczorem adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:30. Od 20:00 możliwość spowiedzi.
  • Zbliża się listopad, czas szczególnej modlitwy za naszych zmarłych. Na wypominki jednorazowe i roczne przyjmujemy zarówno w kancelarii jak i w zakrystii. Za zmarłych zgłoszonych w wypominkach rocznych będziemy modlić się w każdą niedzielę przed mszą św. o godz. 12:00, a w wypominkach jednorazowych na naszych wieliszewskich cmentarzach 1 listopada i 2 listopada w kościele przed mszą św. wieczorną.
  • Zachęcamy do zakupu i lektury prasy katolickiej. W tygodniku „Idziemy” m.in. „Święci i ubecy” – o wchodzącym właśnie na ekrany kin filmie „Figurant” traktującym o osobie bpa Karola Wojtyły i inwigilującym go agencie służby bezpieczeństwa opowiada pani Monika Odrobińska.