OGŁOSZENIA PARAFIALNE 4. NIEDZIELA WIELKANOCY - dn. 30 kwietnia 2023 r.

• Dziś po mszy św. o godz. 17:00 spotkanie kandydatów do bierzmowania.
  • Rozpoczynamy maj – miesiąc szczególnie poświęcony Maryi. Codziennie po mszy św. wieczornej nabożeństwo majowe.
  • W środę, 3 maja, obchodzimy uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. w naszym kościele wg porządku niedzielnego.
  • W czwartek wieczorem adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:30. Od 20:00 możliwość spowiedzi.
  • W pierwszy piątek miesiąca spowiadamy rano podczas mszy św. a po południu od godz. 17:20. Po mszy św. wieczornej pomodlimy się Litanią do Serca Pana Jezusa.
  • W piątek o 19:00 na kolejne spotkanie grupy młodzieżowej w kawiarence zaprasza Ks. Mariusz.
  • W pierwszą sobotę miesiąca, po mszy św. porannej, nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca a po mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania do Matki Bożej.
  • Pierwsza Komunia Św. dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Wieliszewie w najbliższą sobotę o godz. 10:00. Rocznica Pierwszej Komunii Św. dla dzieci z tej szkoły o godz. 12:00.Dzieci komunijne przychodzić będą na swój „biały tydzień” od poniedziałku do piątku na mszę św. o godz. 18:00.
  • Zachęcamy do zakupu prasy katolickiej. W tygodniku „Idziemy” m.in. „Siatkarska potęga” – o zbliżającym się meczu finałowym Ligi Mistrzów i potędze polskiej siatkówki pisze dziennikarz TVP, Mariusz Jankowski.