OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA - dn. 26 listopada 2023 r.

• Dziś ostatnia już niedziela roku liturgicznego – Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Po mszy św. o godz. 12:00 pomodlimy się litanią do Serca Pana Jezusa. Za publiczne odmówienie aktu poświęcenia rodzaju ludzkiego Chrystusowi Królowi można otrzymać odpust pod zwykłymi warunkami.
  • We wtorek o 18:00 nowenna do Św. Michała Archanioła, w środę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i msza św. w intencji zbiorowej.
  • W czwartek po mszy świętej wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:30, od 20:00 możliwość spowiedzi.
  • W pierwszy piątek miesiąca spowiadamy rano podczas mszy św. i po południu od godz. 17:20. W pierwszą sobotę rano po mszy św. nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca a po mszy św. wieczornej litania do Matki Bożej.
  • Za tydzień rozpoczniemy adwent – czas radosnego oczekiwania na Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Z racji pierwszej niedzieli miesiąca po mszy św. o godz. 12:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, litania do Serca Pana Jezusa i procesja eucharystyczna.
  • Panie z Koła Gospodyń Wiejskich organizują mikołajkową zbiórkę dla pacjentów naszego szpitala onkologicznego. Potrzebne są kosmetyki natłuszczające (kremy, oliwki) oraz jednorazowe maszynki do golenia. Rzeczy te można przynieść do naszej kawiarenki w niedzielę, 10 grudnia, po mszy św. o godz. 10:30 i 12:00.
  • W zakrystii są już do nabycia świece Caritas Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom.
  • Zapraszamy na sztukę przygotowaną przez kleryków naszego seminarium pt. „I co teraz?”. Wyjazd w sobotę, 16 grudnia, o godz. 16:45 z naszego parkingu. Zapisy prowadzi Ks. Mariusz.
  • Zachęcamy do zakupu i lektury prasy katolickiej, która jest wyłożona na stoliku przy wejściu do zakrystii.