OGŁOSZENIA PARAFIALNE X NIEDZIELA ZWYKŁA - dn. 11 czerwca 2023 r.

• Zapraszamy do wspólnej modlitwy podczas nabożeństw czerwcowych, które odprawiane są codziennie po mszy św. wieczornej.
  • Codziennie, w oktawie Bożego Ciała, po nabożeństwie czerwcowym procesja eucharystyczna.
  • We wtorek o godz. 18:00 nowenna do Św. Michała Archanioła, w środę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i msza św. w intencji zbiorowej.
  • 13 czerwca, we wtorek, po mszy św. wieczornej różaniec fatimski.
  • W czwartek, na zakończenie oktawy Bożego Ciała, po mszy św. wieczornej błogosławieństwo wianków.
  • W czwartek wieczorem adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:30. Od 20:00 możliwość spowiedzi.
  • Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w przygotowanie i przebieg uroczystości Bożego Ciała, za wykonanie pięknych ołtarzy i udział w procesji eucharystycznej. W intencji wszystkich fundatorów ołtarzy i tych, którzy je przygotowali odprawiona zostanie msza św. w niedzielę, 16 lipca, o godz. 12:00.
  • W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W naszym kościele msze św. o godz. 7:00, 17:30 i 18:00. Z racji uroczystości nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  • Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Wieliszewie zapraszają za tydzień do naszej kawiarenki na kawę i ciastko.
  • Również za tydzień, po każdej mszy św., przy wyjeździe z naszego parkingu, będziemy święcić pojazdy.
  • Od dziś został już na stałe wznowiony ruch pociągów na trasie Wieliszew – Zegrze Południowe. Prosimy o zachowanie ostrożności na przejeździe kolejowym.
  • Od 25 czerwca wprowadzamy wakacyjny porządek nabożeństw i pracy kancelarii parafialnej. W niedziele nie będzie mszy św. o godz. 10:30, a w dni powszednie mszy św. o godz. 7:00. Kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałki, środy i piątki w godz. 16:00 – 17:20.
  • Zachęcamy do zakupu i lektury prasy katolickiej. W tygodniku „Idziemy” m.in. „Stolica polskiej piosenki” – o ciekawostkach związanych z festiwalem polskiej piosenki w Opolu opowiada pani Ludmiła Plitta.