OGŁOSZENIA PARAFIALNE V NIEDZIELA WIELKANOCY - dn. 7 maja 2023 r.

• Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po mszy św. o godz. 12:00 litania do Serca Pana Jezusa i procesja eucharystyczna. Zapraszamy asystę procesyjną, ministrantów, lektorów i wszystkich wiernych.
  • Codziennie po mszy św. wieczornej nabożeństwa majowe.
  • Jutro uroczystość  Św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. Msze św. w naszym kościele o godz. 7:00, 17:30 i 18:00.
  • We wtorek o 18:00 nowenna do św. Michała Archanioła, w środę do MB Nieustającej Pomocy i msza św. w intencji zbiorowej.
  • W środę o 19:00 konferencja przed chrztem dziecka dla rodziców i chrzestnych.
  • W czwartek wieczorem adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:30. Od 20:00 możliwość spowiedzi.
  • Wczoraj Pierwszą Komunię Św. i rocznicę przeżywały dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Wieliszewie. Dzieci komunijne przychodzić będą na swój „biały tydzień” od poniedziałku do piątku na mszę św. o godz. 18:00.
  • Za tydzień, w sobotę, uroczystość Pierwszej Komunii Św. i rocznicę obchodzić będą dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Wieliszewie.
  • W piątek o 19:00 na kolejne spotkanie grupy młodzieżowej w kawiarence zaprasza Ks. Mariusz.
  • W sobotę, 13 maja, po mszy św. wieczornej nabożeństwo fatimskie.
  • W sobotę, 20 maja, wspólnota Odnowy w Duchu Św. zaprasza na pielgrzymkę na Jasną Górę. Szczegóły na plakatach.
  • Za tydzień ofiary składane na tacę przeznaczone będą na utrzymanie naszego seminarium duchownego.
  • Zachęcamy do zakupu prasy katolickiej. Z racji długiego weekendu majowego zeszłotygodniowy nr tygodnika „Idziemy” jest powiększony i przeznaczony na dwie niedziele. Jego cena to 7 zł. Ale w naszej parafii cena promocyjna wynosi 5 zł. Zachęcamy do zakupu i lektury.